Informátor

OpenWrt


Domů

Podobné téma:
OpenWrt
Externí:

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:
Radek Kašpárek životopis
tlumiče výstřelu na malorážku
fotka aleny zárybnické v plavkách
úspora paliva magnetem
Ulož to stahuj zdarma bez registrace
Německá básnička
Monika Koblížková Životopis
jak rychle zavařit klobásy
češtiny do Medal of Honor
Římské rolety Praha
ceny králičích kůží
Alena Schillerová
prodejna molitanu Praha
nápověda pro Haló tady Impulsovi
dálkového ovládání
konfekční velikost Čvančarové
Nejlepší filmy
Schéma zapojení čtyřcestného ventilu
Fond pracovní doby
Fraktura obratle
Ladislav Mrkvička
Mariáš
bruslení Česká Lípa
prostorný kočárek
Základní skladební dvojice cvičení

Pro inspiraci:
Rádio Blaník
Fitness Plzeň
kuřecí vývar se zeleninou
Fond ohrožených dětí
Teplota varu vody
Úplněk v lednu
Stará jizba
divoká kuchařka Rodová osada
porcování pstruha
čo chtějí Muži od
vytahovák pinu
štítné žláza čínská medicína
Šumava Webkamery
Kamik
Hrnickovy knedlík do mikrovlnky
spočítat poštovné Česká pošta
depozitum Beruška
Výkup ovoce a zeleniny Morava
Prodej obecních pozemků
tuk omega

yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

OpenWrt – Wikipedie
OpenWrt je linuxová distribuce primárně určená pro směřovače na embedded zařízeních. Projekt byl zahájen v lednu roku 2004. K dispozici je okolo 3500 softwarových balíčků, které se instalují nebo odebírají pomocí opkg balíčkovacího systému ...OpenWrt je linuxová distribuce primárně určená pro směřovače na embedded zařízeních. Projekt byl zahájen v lednu roku 2004. K dispozici je okolo 3500 softwarových balíčků, které se instalují nebo odebírají pomocí opkg balíčkovacího systému ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/OpenWrt

Základní koncept OpenWrt [OpenWrt Wiki]
OpenWrt umožňuje nainstalovat velice silnou a vysoce přizpůsobitelnou variantu Linuxu na Váš router. Počet možností se může zdát nejprve matoucí. Cílem tohoto textu je pomoci Vám při prvních krůčkách.OpenWrt umožňuje nainstalovat velice silnou a vysoce přizpůsobitelnou variantu Linuxu na Váš router. Počet možností se může zdát nejprve matoucí. Cílem tohoto textu je pomoci Vám při prvních krůčkách.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

wiki.openwrt.org/cz/doc/howto/user.beginner

OpenWRT – Hrají Daniela
Ein OpenWRT Router wie der TP-Link WR1043nd kann ja über 2000 Progamme bedienen. Leider reicht dazu der kleine Speicher des Routers nicht aus. Das was den Router unter OpenWRT erst richtig interessant macht sind eben die vielen kleinen ...Ein OpenWRT Router wie der TP-Link WR1043nd kann ja über 2000 Progamme bedienen. Leider reicht dazu der kleine Speicher des Routers nicht aus. Das was den Router unter OpenWRT erst richtig interessant macht sind eben die vielen kleinen ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

tocan.de/cs/blog/tag/openwrt

Distribuce OpenWrt prakticky - 1
WiFi přístupový bod a router Asus wl500g Deluxe: instalace nového firmware, používání minimalistické distribuce OpenWrt.WiFi přístupový bod a router Asus wl500g Deluxe: instalace nového firmware, používání minimalistické distribuce OpenWrt.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

abclinuxu.cz/clanky/site/distribuce-openwrt-p ..

Seriál OpenWRT - Root.cz
Píšeme o serverech, sítích a počítačové bezpečnosti. Články, zprávičky, komentáře, fórum.Píšeme o serverech, sítích a počítačové bezpečnosti. Články, zprávičky, komentáře, fórum.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

root.cz/serialy/openwrt

OpenWrt Project: Důvody k použití OpenWrt
Lidé instalují OpenWrt protože zjistili že je lepší jak jejich standardní firmware v routeru nebo vestavěném systému. Tato strana ukazuje hodně aspektů OpenWrt.Lidé instalují OpenWrt protože zjistili že je lepší jak jejich standardní firmware v routeru nebo vestavěném systému. Tato strana ukazuje hodně aspektů OpenWrt.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

openwrt.org/cs/reasons_to_use_openwrt

OpenWrt Project: Vítejte na stránkách OpenWrt projektu
OpenWrt Project je postavený na operačním systému Linux, a je zaměřený na embedded zařízení. Místo snahy vytvořit jednotný statický firmware, OpenWrt poskytuje plně zapisovatelný souborový systém se správou balíčků.OpenWrt Project je postavený na operačním systému Linux, a je zaměřený na embedded zařízení. Místo snahy vytvořit jednotný statický firmware, OpenWrt poskytuje plně zapisovatelný souborový systém se správou balíčků.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

openwrt.org/cs/start

OpenWRT - linuxový router - Root.cz
OpenWRT je minimalistická linuxová distribuce, která ulehčuje konfiguraci sítě a je připravená pro instalaci na nejrůznější embedded zařízení. Obsahuje spoustu softwaru, který známe z běžného Linuxu a překrývá klasickou konfiguraci služeb ...OpenWRT je minimalistická linuxová distribuce, která ulehčuje konfiguraci sítě a je připravená pro instalaci na nejrůznější embedded zařízení. Obsahuje spoustu softwaru, který známe z běžného Linuxu a překrývá klasickou konfiguraci služeb ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

blog.root.cz/akademie/openwrt-linuxovy-router

TP-LINK Router - OpenWRT
Ahoj, vopred sa ospravedlňujem ale v sieťach niesom moc skúsený a zatiaľ sa len učím. Mám Wifi router TP-LINK TL-WR841N, ktorý ale neustále vypadával - cca každých 15min a bolo nutné ho reštartovať (nefungoval ani ping na router).Ahoj, vopred sa ospravedlňujem ale v sieťach niesom moc skúsený a zatiaľ sa len učím. Mám Wifi router TP-LINK TL-WR841N, ktorý ale neustále vypadával - cca každých 15min a bolo nutné ho reštartovať (nefungoval ani ping na router).
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

forum.root.cz/index.php?topic=19605.0

OpenWrt | Martin Vancl
OpenWrt pouziva na DNS a DHCP server program Dnsmasq. Je maly, jednoduchy a vetsinou funguje. Prave to vetsinou je problem. Uz dvakrat se mi stalo, ze dnsmasq neprideloval IP adresy.OpenWrt pouziva na DNS a DHCP server program Dnsmasq. Je maly, jednoduchy a vetsinou funguje. Prave to vetsinou je problem. Uz dvakrat se mi stalo, ze dnsmasq neprideloval IP adresy.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

martin.vancl.eu/category/openwrt-10


openwrt | www.mojeservery.cz
Openwrt: Realizace levné VPN sítě TP-LINK WR1043ND, Nexx WT3020FOpenwrt: Realizace levné VPN sítě TP-LINK WR1043ND, Nexx WT3020F
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

havel.mojeservery.cz/tag/openwrt

Blog » Štítek: OpenWRT
Štítek OpenWRT : Články, návody a zkušenosti s provozem této GNU/Linux distribuce/firmware, která je upravená pro různá jednoúčelová zařízení jako jsou domácí routery, brány či firewally.Štítek OpenWRT : Články, návody a zkušenosti s provozem této GNU/Linux distribuce/firmware, která je upravená pro různá jednoúčelová zařízení jako jsou domácí routery, brány či firewally.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

klosko.net/blog/=stitek=openwrt

OpenWrt – Wikiknihy
OpenWrt je speciální linuxová distribuce určena pro nejrůznější routery. K OpenWrt patří také X-Wrt. Je to sada balíčků, která přidává hlavně nové GUI a několik dalších malých změn.OpenWrt je speciální linuxová distribuce určena pro nejrůznější routery. K OpenWrt patří také X-Wrt. Je to sada balíčků, která přidává hlavně nové GUI a několik dalších malých změn.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikibooks.org/wiki/OpenWrt

OpenWRT: Metarouter v RouterOS - Root.cz
Podívejte se na Twitteru na tweety k tématu #openwrt. Přečtěte si, co říkají ostatní, a zapojte se do konverzace.Podívejte se na Twitteru na tweety k tématu #openwrt. Přečtěte si, co říkají ostatní, a zapojte se do konverzace.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

root.cz/clanky/openwrt-metarouter-v-routeros

Routerboard OpenWrt – HKfree wiki
Návod, jak rozběhat Linuxovou distribuci OpenWrt na Mikrotik Routerboard RB433, RB411 a dalších.Návod, jak rozběhat Linuxovou distribuci OpenWrt na Mikrotik Routerboard RB433, RB411 a dalších.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

wiki.hkfree.org/Routerboard_OpenWrt

TIP#863: Co je to OpenWrt a jak to může oživit váš starý …
Mám starší TP-Link (TL-WR841N) a roky fungoval v pohodě. Pokrývá druhou stranu bytu, protože tlusté zdi a tak vůbec všechno jsou v cestě tomu, aby router co je připojený k VDSL měl dostatečný signál všude.Mám starší TP-Link (TL-WR841N) a roky fungoval v pohodě. Pokrývá druhou stranu bytu, protože tlusté zdi a tak vůbec všechno jsou v cestě tomu, aby router co je připojený k VDSL měl dostatečný signál všude.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

365tipu.cz/2017/08/17/tip683-co-je-to-openwrt ..

Instalace OpenWrt 12.09 na TP-Link TL-WR841 (v8.x …
OpenWrt je podle mého názoru méně uzavřený systém, můžete si snadno doinstalovat balíčky s programovým vybavením, které potřebujete. U OpenWrt uživatelé uvádějí vyšší výkon, ten nezatěžuje zbytečně náročné grafické prostředí.OpenWrt je podle mého názoru méně uzavřený systém, můžete si snadno doinstalovat balíčky s programovým vybavením, které potřebujete. U OpenWrt uživatelé uvádějí vyšší výkon, ten nezatěžuje zbytečně náročné grafické prostředí.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

conmet.cz/podpora_postupy/instalace-openwrt-1 ..

OpenWRT na míru pro ISP | United Networks SE – Internet …
OpenWRT na míru pro ISP od společnosti United Networks SE představuje silný nástroj, který umožňuje ISP poskytovatelům rychlou, bezpečnou a především kvalitní správu koncových Wi-Fi routerů.OpenWRT na míru pro ISP od společnosti United Networks SE představuje silný nástroj, který umožňuje ISP poskytovatelům rychlou, bezpečnou a především kvalitní správu koncových Wi-Fi routerů.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

unitednetworks.cz/projekty/openwrt-na-miru-pr ..

Počet záznamů:18

OpenWrt
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2019
200
42425
cache: 0024:00:00